Podporují nás:

logo MSMT

Roadshow Národní sportovní agentury

Národní sportovní agentura plánuje unikátní projekt, který v rámci sportu v České republice dosud nikdy neproběhl. Vedení Agentury se rozhodlo uspořádat tzv. Roadshow po celé republice, v jejímž rámci proběhne v jednom z měst každého kraje celodenní program pro zástupce hejtmanů a sportovních svazů z dané oblasti.
„Společně s místopředsedy objedeme od konce února do června všechny kraje a chceme představit Agenturu. Hlavním úkolem Roadshow bude už v příštím roce efektivně zacílit dotační programy a prohloubit vzájemnou informovanost mezi NSA a regiony,“ řekl předseda Milan Hnilička, pro kterého je Roadshow jedna z priorit pro následující měsíce.
Roadshow odstartuje 27. února v Jihomoravském kraji na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, o den později pak proběhne akce pro zástupce kraje Vysočina v areálu Vysoké školy polytechnické v Jihlavě. Součástí programu bude návštěva některého z místních sportovišť, panelová diskuze s vedením Agentury a také tisková konference pro novináře. V Plzni akce proběhne 20. března v prostorách Parkhotelu congress center Plzeň.