Podporují nás:

logo MSMT

Aktuality

Vážení sportovní přátelé, ve čtvrtek 28. června se od 17:00 hodin koná valná hromada SUOD v Městské sportovní hale v Domažlicích.

Výsledky vyhodnocení ankety Sportovec Domažlicka 2018

Vážení sportovní přátelé,

v pátek 15. března proběhne v Městském kulturním středisku v Domažlicích vyhlášení nejlepších sportovců roku 2018. Sportovce můžete nominovat vyplněním formuláře on-line, uzávěrka nominací je v pondělí 25. února.

Vyhlášené kategorie:

  • jednotlivci - mládež do 18 let
  • jednotlivci - dospělí
  • kolektiv - mládež do 18 let
  • kolektiv - dospělí
  • trenér
  • krajánek

sportovec roku button

V pondělí 8. 10. 2018 byla otevřena výzva MŮJ KLUB 2019.

Výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty (SK/TJ) na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže, které evidují min. 12 členů ve věku do 23 let a vybírají členské příspěvky min. 100 Kč/osobu za rok.

SK/TJ podávají žádosti prostřednictvím systému IS-SPORT, který najdete na webu http://is-sport.msmt.cz.

Termín pro podání žádostí je stanoven na 31. října 2018.

Pro zjednodušení a zrychlení administrace programu je doporučeno, aby žadatelé před vyplněním žádosti použili KALKULAČKU MŮJ KLUB – tedy tabulku, která žadatelům pomůže na základě údajů o členské základně určit maximální výši dotace, kterou mohou získat.

 

Vážení sportovní přátelé,

předpokládáme, že jste v České televizi zaznamenali v těchto týdnech upoutávky na projekt ČUS k oslavám 100 let české státnosti ve sportu.

Organizátorem unikátního projektu je Česká unie sportu, za podpory České televize, Českého olympijského výboru a České obce sokolské, který vznikl u příležitosti stého výročí vzniku České republiky.

Zapojte se do internetového hlasování, které nyní probíhá prostřednictvím České televize. Hlasujte v anketě pro nejvýznamnější moment 100 let českého sportu a připomeňte si historické okamžiky českého a československého sportu.  

Nominace na každou dekádu jsou oznamovány každé pondělí na http://www.momentysportu.cz/ v sekci CHCI HLASOVAT, kde každý týden můžete hlasovat pro jeden z 10 momentů dekády.  

Každý týden můžete hlasovat pro jeden z 10 momentů dekády roku 1939 - 1948 .....1949 - 1959 ....

O absolutních vítězích jednotlivých dekád rozhodne v kombinaci s názorem veřejnosti, hlasování odborné akademie, složené z předsedů sportovních svazů a spolků, sportovních legend, sportovních novinářů a organizátorů velkých sportovních projektů.

Absolutní vítězové všech dekád budou slavnostně vyhlášeni 28. září v živém vysíláni ČT sport. 

 Prosíme sdílejte dále a hlasujte:

http://www.momentysportu.cz/

Facebook a Instagram: @momentysportu 

 

Valná hromada SUOD se koná ve čtvrtek 28. června 2018 od 16:00 hodin

SUOD - členské příspěvky

Činnost SCS je podporována MŠMT

ČUS se snaží prosadit znovuotevření dotačního Programu IV MŠMT na údržbu a provoz sportovních zařízení pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty

Výzva k podání nominací

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali, že MŠMT dne 1.12. vyhlásilo dotační program Můj klub, který nově nahrazuje původní Program VIII. – organizace sportu ve sportovních klubech a Program IV – provoz a údržba.
Pod tímto odkazem najdete celé znění Vyhlášení dotačního neinvestičního programu a přesný postup, jak můžete o dotaci sami žádat. Termín pro podání elektronické i listinné podoby žádosti je 29.12.2017.

http://www.msmt.cz/file/44987/

S přáním příjemného dne

SUOD

Formuláře k vyúčtování programu č. VIII

Aktuální články v médiích ohledně obvinění České unie sportu

Stanovisko ministra školství ke zrušení Programu IV

Dvě stě dětí si vyzkoušelo sportovní aktivity

Údaje pro výpočet IV 2017 - Plzeňský kraj

Fotografie z vyhlášení Sportovce Domažlicka 2016 v Klenčí pod Čerchovem (14. dubna 2017)

Pravidla pro žadatele a příjemce dotačního programu „Podpora sportovců reprezentujících Plzeňský kraj na mistrovství světa/ mistrovství Evropy v roce 2017“„Podpora sportovců reprezentujících Plzeňský kraj na mistrovství světa/ mistrovství Evropy v roce 2017“

FORMULÁŘ ŽÁDOSTI O DOTACI PLZEŇSKÉHO KRAJE (Dotační program „Podpora sportovců reprezentujících Plzeňský kraj na mistrovství světa/ mistrovství Evropy v roce 2017“)